O stránke

Terchová kedysi

Webová stránka Terchová kedysi je internetovým albumom starých fotografií a videí, ktoré majú nejaký súvis s obcou Terchová, s rodákmi z Terchovej, s tunajším folklórom a dianím alebo prírodou Malej FatryNajstaršia zverejnená fotografia je z roku 1895, ďalšia z roku 1903. Celkovo tu nájdete 944 fotografií alebo videí. Autorom webovej stránky je nezisková organizácia Terchová pre všetkých.

Kto poskytol médiá?

Médiá na tomto webe sú zozbierané priamo od ich majiteľov. Pôvodne boli umiestnené na webe Terchova-info.sk. Po úspechu a všeobecnej obľube prvých zverejnených fotografií ľudia sami iniciatívne poskytli vlastné archívy. Autorské práva na jednotlivé médiá majú ich majitelia. Nie je dovolené ich bez povolenia sťahovať alebo ďalej šíriť.

Projekt podporili

   logo-skalka-terchova-apartmany-110x100

Tento projekt sa uskutočnil vďaka grantovému programu Šanca pre váš región Nadácie Orange. Za finančnú podporu ďakujeme. Za pomoc pri organizácii výstavy starých fotografií, ktorá bola súčasťou tohto projektu, ďakujeme Mariánovi Bardiovskému a Hotelu Gold. V neposlednom rade by sme chceli za finančnú podporu poďakovať všetkým, ktorí nám darovali 2 % z dane.

Autor a prevádzkovateľ stránky

Terchová pre všetkých, n.o. - logo
Túto stránku realizuje a prevádzkuje nezisková organizácia Terchová pre všetkých, n.o.! Ak chcete podporiť činnosť našej neziskovej organizácie, alebo konkrétne stránku Terchová kedysi, pozrite sa na rôzne spôsoby, akými to môžete urobiť.

Ak hľadáte ubytovanie v Terchovej, pozrite sa aj na web Terchova-info.sk!